KEHATEHNIKA KONTEKSTUAALSETE REAALSUSTE LAHTI LUKUSTAMISEKS TARTUS

KEHATEHNIKA KONTEKSTUAALSETE REAALSUSTE LAHTI LUKUSTAMISEKS TARTUS
13.10.2017

Toimumisaeg: 29. oktoober 2017  kell 10.00-14.00

Toimumiskoht: W. Struve 4, Tartu

Kursuse viib läbi Monika Palm

Iga kord kui sa teed millegi kohta järelduse, lukustad sa asju oma kehasse, mida keha hakkab looma sinu reaalsuseks. Iga kord kui luua järelduslikku reaalsust, konstrueerid sa midagi oma kehas sellist, mis ei lase sul muutuda ja asju muuta. Selles kehaklassis me lukustame lahti järeldusliku reaalsuse konstruktsioonid, mis ei luba su kehal muutuda. See laineb ka erinevatele eluvaldkondadele.

Osaluspanus 60 EUR.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

- Iga osaleja saab kursuselt kaasakehatehnika materjalid ning salvestuse kursusest korduvkuulamiseks MP3 formaadis.

- peale kursuse läbimist saab õpitut rakendada tehes seda endale ja teistele.

 

Accessi Kehatehnikad™

....on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused