KEHATEHNIKA VIIRUSTEST, KÜLMETUSEST, KÖHAS JA NOHUST VABANEMISEKS

KEHATEHNIKA VIIRUSTEST, KÜLMETUSEST, KÖHAS JA NOHUST VABANEMISEKS
12.10.2017

<span _3cht="" class="" _4n-j"="">Kolmapäeval 25. oktoobril 2017 kell 18.00 - 22.00

Toimumiskoht: Torupilli ots 2, Tallinn Tasakaalukeskuse ruumides

Kursuse viib läbi kehatehnikate vahendaja ja Accessi sertifitseeritud vahendaja Monika Palm.

Kui tunned, et viirused kimbutavad sind ja su pereliikmeid. Siin on midagi tõeliselt head ja tõhusat praeguseks hooajaks neile, kes armastavad energiatööga imesid luua või soovivad proovida alternatiivsedi vahendeid tervenemisel või tervendamisel.

Mis siis kui viirustest ja külmetusnähtudest saab lahti koheselt või väga lühikese ajaga? See energeetiline kehaprotsess on ideaalne vahend viiruste või kõha, nohu või kurguvalu koheseks või kiireks eemaldamiseks. Mis siis kui saad aidata seda kasutades iseennast, oma lapsi ja teisi perekonnaliikmeid või sõpru? See on üks minu lemmikprotsesse, mis on ennast praktikas palju-palju kordi ennast tõestanud. Oskus seda kehaprotsessi kasutada võiks olla kõigil koduses abivahendite pagasis. Lihtne kasutada kodus, tööl või reisil, et kiirelt vabaneda häirivatest sümptomitest ilma ravimeid või muid abivahendeid kasutamata.Lisaks saab seda kehatehnikat kasutada ka unetuse ja artriidi probleemide korral.

Vajalik eelregsitreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Osaluspanus on 60 EUR.

- kustutame iga kehatehnika sptesiifikast ja osaleja vajadusest lähtudes kõik vaatepunktid nig piirangud.

- tutvustame kehaprotsessi

- iga osaleja teeb ja kogeb ka ise kehaprotsessi

- saab iga osaleja materjali kehaprotsessi kohta ja lindistuse kursusest järelkuulamiseks.Peale koolitust:

- on osalejal õigus teha seansse sõpradele, tuttavatele või klientidele või iseendale.


Mis panuseks saavad need kehatehnikad olla sinule ja sinu kehale?

Oled oodatud osalema! Tule koge ja õpi midagi täiesti uut! :)

Kindlasti vajalik eelregistreerimine, kas mailiaadressil info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331. Võimaluse korral võtta kaasa oma massaažilaud.

Accessi Kehatehnikad™

....on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.