KEHATEHNIKATE PÄEV

KEHATEHNIKATE PÄEV
21.03.2017

I MAAGA ÜHENDUSE TAASTAMINE

Laupäeval 8. aprill kell 10.00 -14.00

Tartus , W. Struve 4

See on Accessi kehatehnika, mis aitab taastada ühtekuuluvust ja ühendust Maaga, kõike seda, mis nii meile, kui meie kehadele võimalik on?

Kui palju sa oled valmis vastu võtma teadlikkust, mida Maa on Sulle valmis vahendama?

Kui palju lubad endale üksolemist ja ühtekuuluvust Maaga?

Milline panus saab Maa olla Sulle ja Sina ja sinu keha Maale?
Kas oled valmis olema Maa heaperemehelikuks hooldajaks ja võtma vastu kingitusi, mida Maa on Sulle kogu aeg valmis panustama?

Access kehatehnikad on lihtsad, läbi kerge puudutuse keha erinevates punktides aktiveeritakse energia, mis vahendab muutusi, mida ollakse valmis vastu võtma.

Mis siis, kui sa saad tühistada programmeeringud, mis takistavad asjadel sinu jaoks muutumast? Mis siis, kui sul on võimalik oma vaatepunkte muuta nii, et see panustaks sulle, sinu kehale ja sinu ellu?

Osaluspanus 60 EUR

 

II VÄÄNATUD  RUMALUSTE ÜMBERPÖÖRAMINE  KEHAST

Laupäeval 8. aprill kell 14.00 -18.00

Tartus , W. Struve 4

See kehatehnika on kursusena esimest korda Tasakaalukeskuses.

Kui sa valid olla mitteteadlik millegi suhtes, siis sageli lukustub see su kehasse ja see lukustab kinni ka su keha. See protsess aitab lukustada lahti kõik need viisid, milles oled end teinud mitteteadlikuks ja need oma kehasse tahkestanud, mis piiravad su keha funktsioneerimist.   

Seda kehatehnikat aktiveeritakse ainult kombineerituna  ’’Maaga ühenduse taastamine’’ kehatehnikaga. Seetõttu kehaklassis osalemiseks on vajalik ’’Maaga ühenduse taastamine’’kehatehnika kursusel osalemine või oled osalenud juba sellel varem.

Kui oled juba varem osalenud minu juures toimunud ’’Maaga ühenduse taastamine kehatehnikas’’ , siis ei  ole enam uuesti vajalik päeva esimeses pooles kehaklassis osalemine.  Kui sul ei ole ’’Maaga ühenduse taastamine kehatehnika läbitud, siis on selles kehaklassis osalemiseks vajalik võtta osa ka sellest kehaklassist, mis toimub sama päeva hommikul. Mis panuseks saavad need kehaprotsessid sulle olla?

Osaluspanus 60 EUR.

Samal päeval mõlemas  kehatehnikas osalemine 110 EUR.


Kindlasti vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331, sest kohtade arv on piiratud.

Koolitusel:


- räägime, kuidas oma kehaga paremat kontakti saada ja kustutame kõik vaatepunktid, mis seda takistavad.

- kustutame iga kehatehnika sptesiifikast ja osaleja vajadusest lähtudes kõik vaatepunktid nig piirangud.

- tutvustame kehaprotsessi

- iga osaleja teeb ja kogeb ka ise kehaprotsessi

- saab iga osaleja materjali kehaprotsessi kohta ja lindistuse kursusest järelkuulamiseks.

- on olemas jook ja soolased ning magusad suupisted

Peale koolitust:

- on osalejal õigus teha seansse sõpradele, tuttavatele või klientidele või iseendale.

- on õigus osaleda soovi korral kehaprotsesside vahetusõhtutel

Mis panuseks saavad need kehatehnikad olla sinule ja sinu kehale?

Oled oodatud osalema! Tule koge ja õpi midagi täiesti uut! :)

Accessi Kehatehnikad™

....on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused