KÜLLUSE KURSUS TALLINNAS VÕI WEBINARIS IGALT POOLT

KÜLLUSE KURSUS TALLINNAS VÕI WEBINARIS IGALT POOLT
30.11.-0001

Toimumiskoht:  Tallinnas Tasakaalukeskuse ruumides aadressil Torupilli ots 2 või Interenetivahendusel webinari ruumis.

See kursus koosneb kolmest erinevast kohtumisest ja lõpeb ühe individuaalse kohtumisega, kus loome igale osalejale täiesti uue platvormi külluseteadvuses olemiseks.  See unikaalne kursus, mida me sellisel kujul viime läbi teist korda, on väga sügav ja põhjalik muutus sinu elus.

Kogu kursuse võib läbida, kas Tallinnasse kohale tulles või läbi internetivahendusel läb webinari ruumi või Skype, vastavalt sellel hetkel  olevatele tehnilisetele võimalustele. See annab sulle võimaluse osaleda kursusel ükskõik, kust kohast, kui internetiühendus on olemas.

NB! Juba nii mõnigi osaleja andis mulle tagasisidet lahedate muutuste kohta juba peale esimest kohtumist. Kui soovid veel meiega ühineda külluse kursuse teise osaga, siis on täiesti selleks veel võimalus. Sul on suurepärane võimalus saada kogu esimese osa materjal järelkuulamiseks ja kirjalik materjal ning kodused praktilise ülesanded iseseisvaks tööks.

I kohtumine 16. november  kell 18.00-19.30

II kohtumine 30.november kell 18.00-19.30

III kohtumine 14. detsember kell 18.00-19.30

IV individuaalkohtumine vastavalt kokkuleppele.

Enamik inimesi soovivad rikkust, soovivad head rahalist sissetulekut ning stabiilsust. See on praktiliselt iga inimese loomulik soov, kuid paljud kannatavad rahaprobleemide tõttu. Vaesus või rikkus ei ole väliste faktorite tagajärg, vaid vaesus või rikkus algavad sinu teadvuseseisundist ehk meeleseisundist ja sinus olevatest mõttetest, tunnetest, emotsioonidest, uksumustest, tõekspidamistest.

Küllus ei ole ainult piisavate rahaliste vahendite olemasolu vaid palju laiem mõiste, mis hõlmab majandusliku heaolu kõrval ka häid mõtteid, head tervist, hästitoimivaid suhteid, rõõmu, võimalusi. Kui sa koged mingis eluvaldkonnas puudust, siis võid sa olla puudusega seotud konseptsioonide küüsis, mille tulemusena puudub rahulolu, küllus ja võimalused muutusteks.

On olemas puuduseteadvus ehk vaesuseteadvus ja külluseteadvus. Igal inimesel on õigus elada külluses kui ta seda soovib valida. Puudusteadvusest väljumine ja rikkuse loomine on suuremeelne tegu kõige olemasoleva suhtes, mille peaks ette võtma iga inimene, et panustada läbi selle enda ja ühiskonnas elu paremaks muutmiseks.

Kursusel:

 • Vabastame puudusteadvusega seotud piiravates mõtetest, tunnetest, emotsioonidest, uskumustest.
 • Vabaneme eelmiste eludega seotud piiragutest, mis hoiavad puudusteadvuses
 • Vabaneme esivanemate ja suguvõsaga seotud piiragutes, mis ei luba olla küllusteadvuses
 • Õpime vabanema vastupanust muutustele
 • Saame teadlikuks väljakutsetest, mis on sul seotud rahaga ja küllusega. Õpime nendega toime tulema luues sinna muutusi.
 • Häälestame küllusteadvusele.
 • Hakkame teadlikult looma ja vastu võtma külluslikumat isiklikku reaalsust ja imesid.
 • Õpime selgeks, kuidas kasutada energiaid külluslikuma elu loomiseks.
 • Õpime kasutama sind ümbritseva maailma ja energiate toetust külluse loomisel.
 • Loome täiesti uue küllusteadvuse platvormi.
 • Iga osaleja saab isklikku nõuannet, tuge  ja näpunäiteid edasiseks tegutsemiseks.
 • Kursus sisaldab ka salvestust ja materjale.

Isegi kui sa oled käinud mõnel külluse teemalisel koolitusel, siis saad kasu sellest kursusest kindlasti. Kasutame väga erinevaid viise teadlikkuse kasvatamiseks külluse osas, et luua uue küllusteadvuse platvormi.

NB! Kursuse eelduseks on  soov ja tahe endaga sügavamalt tegeleda. :)

Osaluspanus 190 EUR.

Kursusele registreerumine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

NB! Registreerumisel palun kirjutada lühidalt, mis valdkonnas sa tunned, et kursuse teema sind puudutab. Missugused probleemid on päevakorral ja kuidas sa soovikisd, et asjad oleksid.

Armastusega,

Monika Palm

 

TAGASISIDE MÕNELT EELMISEL KURSUSEL OSALENULT:

''Võin öelda, et mu elu ei ole enam sama, mis enne :) lisaks sellele, et mu elu on muutunud külluslikumaks igas eluvaldkonnas, on hakanud ka mu unistused järjest täituma. väga-väga äge!'' 

K.

 

Tere, Monika

Super kursus:) Suured tänud sulle!

''Küllusekursus õpetas piltlikult kuidas lülitada hääled sisse sellele piiritute võimaluste genereerimise masinavärgile, oma loovusele, oma kujutlusvõimele.

Milleks vaadata maailma nina vastu takistuste tara, kui võib tõusta lendu ja kurseerida misiganes marsruudil mis tundub äge? Vaja läheb vaid usku, et kõike, absoluutselt kõike on võimalik muuta. Kõige suurem barjääriületus oligi vist see, et reaalseid takistusi ei eksisteeri, kõik takistused või piirangud on vaid meie endi loodud. Kannatused, puudus, piirangud- need on kõik puhtalt ego atribuudid, et ennast alal hoida ja tähtsamaks teha.

Monika on suurepärane lennuõpetaja. Praktiliste kodutööde käigus sain näost-näkku kohtuda oma vanade kinnitallatud mõttemustritega ja mõningase revideerimise järel sai selgeks, et  need kindlasti ei ole enam selle teenistuses, et luua mulle seda tulevikku, mida ma tegelikult soovin. Kursuse käigus tegelesime palju ka uute visioonide loomisega, et oleks võimalik keskenduda sellele, mida ma päriselt soovin. Alguses edenes uute visioonide loomine konarlikult, kuidagi häbi tundus soovida midagi rohkemat ja hüpata välja oma esivanemate varjust. Kuid mida selgemaks muutus tunnetus, et minu tulevik on minu enda tänaste visioonide vili ja seda ei piira ükski mineviku gravitatsioon, seda vabamaks ja loomingulisemaks muutus ka fantaasialend neil teemadel.''

Tsiteerides klassikuid: "Ei ole suuremat võlga kui meil on oma kujutlusvõimega mängimise ees." Miks mitte seda siis proovida ja olla tunnistajaks kõikidele nendele imelistele asjadele, mis juhtuma hakkavad.

uute kohtumisteni,

L

 

Istusin hommikul õues ja vaatasin kollaseid kaski halli taeva taustal- kõik on nii ilus ja maagiline. Minu jaoks tuli külluse kursus just täpselt õigel ajal- vanad asjad- töö, elukoht, suhted olid lõppemas, nii et mida kõike ma saan nüüd luua selle uue platvormi baasil...Kursus sellisel kujul oli hästi panustav, et olid eraldi kustutuslaused, kodused ülesanded, kirjalikud kokkuvõtted, rännakud külluseaeda, esivanematega suhtlemine jm.- ma sain palju rohkem teadlikuks oma asjadest või sellest, miks ma olen oma elus selliseid valikuid teinud. Aga mida olen ma nüüd märganud, mis on selle aja jooksul muutunud:
1. Mõtted. Ma jälgin hoopis rohkem, mida mõtlen või räägin. Ja kui tulebki see automaatpiloodil "ei taha", siis keerad selle mõtte ümber, et mida ma soovin. Ja see tuleb järjest kergemini. Kui emotsioon on mõtte väljendus, paistab et olen õigel teel, raskeid emotsioone eriti ei tunne.
2. Olen rohkem tänulik.
3. On teadmine, et Universium annab sulle alati parima. Sina küsid oma loogilisest meelest ja oma hetkereaalsusest lähtuvalt, aga see mis tuleb on hoopis midagi teistsugust ja palju paremat kui sa oled osanud küsida.
4. Ma ei tunne enam rahapuudust, isegi kui hetkel rahakotis reaalset raha ei ole:). Ja tunnetuslikul tasandil sain läbi harjutuste nüüd pihta tundele, mida tähendab täielik kergus ja rahu rahaga. 
5. Minus on rohkem eneseusaldust ja julgust. Ma ei karda astuda samme, minna edasi, kui ma tunnen, et see on minu jaoks tõene; ei ole hirmu, et mis küll saab- lihtsalt lähed, ilma vajaduseta kontrollida, et milline see tulemus on. 
6. Lähtun iseendast ja sellest, mis mulle panustab, mitte teiste inimeste soovidest, ootustest, lootustest, muredest, hirmudest jne. Ei võta teiste emotsioone ja asju enam enda asjadena. Nagu ma aru sain ei ole tegu südametuse, vaid tasakaaluga:)
7. Teadvustasin rohkem vastutuse teemat. Ei võta enam vastutust teiste inimeste asjade eest, kus on nende koht vastutada. 
 
Linte ja kustutuslauseid annab veel kuulata, iga kord teadvustad midagi uut.
 
Aitäh sulle ja kindlasti kohtume, kui ma tunnen, et mõni koolitus vastu heliseb, siis võtan kindlasti osa.
 
Kõike ilusat! A.

Tere, Monika!

Saadan omapoolse vastukaja toimunud küllusekursusest.

Hinnanguid ei tohiks anda, kuid teen seda siiski. :)

Minu hinne küllusekursusele ja selle ülesehitusele on 10 palli / 10-st.

Minu hinne küllusekursuse koolitajale Monikale on 10 palli / 10-st.

Küllusekursuse koolitaja Monika on super-tore koolitaja ja teeb alati oma tööd kogu hinge ja armastusega! :)

Kursus meeldis väga ning olen ülimalt tänulik ja õnnelik, et sain sellest osa võtta. Info, mida ma küllusekoolituselt sain on minu jaoks kulla hinnaga ja väga väärtuslik. Olgugi, et ma Tartu kohale ei tulnud ja ka Skype sessioonidest osa ei võtnud, sain ma vajaliku info väga hästi kätte. Koolituste lindistamine diktofoniga on tegelikult äärmiselt vajalik ja see annab õppimisel väga palju juurde, kui on võimalik loenguid tagantjärgi uuesti kuulata ja mälu värskendada, sest õpitu kipub ajapikku ununema. Inimese aju on juba kord selliseks loodud, et info jääb kõige paremini meelde just korduvalt korrates ja niiöelda leierdades. Kursusele andis palju juurde praktiline osa ja ka näited omaenda elust. Kõik oli suurepärane ja täpselt nii nagu vaja.

Tegelikult ma oleksin tahtnud kõikides loengutes Tartus isiklikult kohal olla ja reaalselt osa võtta, aga seoses oma probleemidega ja töögraafiku tõttu jäi see seekord tegemata. Tartusse sõit polekski minu jaoks eriline probleem olnud. :)

Pärast küllusekursust muutus minu arusaam elust kui sellisest kardinaalselt. Sain teada asju, millest mul polnud aimugi. Kursus andis kätte hädavajalikud tööriistad oma elujärje parandamiseks. Kõige tähtsam on see, et sain teadmise, et kõik on võimalik, kui seda vaid soovida ja tahta. Usk ja tahtmine on väga olulised. Kuna ma olen siiani olnud peamiselt realist ja uskunud vaid seda, mida on võimalik vaid oma silmaga näha ja käega katsuda, siis nüüd on minu arusaam selles vallas oluliselt muutunud ja olen saanud paljuski teadlikuks. Mul on väga hea meel ja olen väga tänulik. :)

Varasemalt arvasin ma, et küllus kui selline on loodud üksnes väljavalitud inimestele ja rahalist rikkust on võimalik saada vaid mustal teel või siis tuleb olla äärmiselt heade oskuste ja teadmistega, et seda saavutada. Tänu küllusekursusele tekkis lootus ja piltlikult öeldes hakkas pimeda tunneli lõpust paistma valgus. Nüüd aga tuleb vaid sinna tunneli lõppu jõuda.

Tänu küllusekoolitusele sain ka avardada oma teadmisi energeetilistel ja vaimsetel teemadel, millest mul polnud varem aimugi. Pärast koolitust on mul huvi antud teemade vastu märgatavalt kasvanud ja on tekkinud soov end vaimselt edasi arendada ning vana elu selja taha jätta.

Koolitusel osalesid väga toredad kaasõpilased, kes andsid parima panuse. Küllusekursus tõi rõõmu ja naeru palgele ning muutis tuju igati heaks. :)

Mina jäin väga-väga rahule ja kindlasti võtaksin veel sellistest koolitustest osa ning järgmine kord loodan ka isiklikult kohale tulla. :)

Tänan, tänan, tänan! :)

Kõike ilusat soovides,

V
 

 See oli minu esimene selline kursus ja ma jäin sellega väga rahule. Seda kursust ma pigem nimetaks endaga tuttavaks saamise kursuseks. Ma õppisin nägema asju, mida ma varem ei pannud isegi tähele. Märkamist ja mõistmist on palju juurde tulnud. Huvitavaid asju on hakanud minu elus juhtuma ja elu on minu kaoks põnevamaks läinud. Ma arvan, et olen ka vastuvõtlikum. Tore on see, et on olemas kuulamiseks failid ja neid kuulates, märkan ikka ja jälle uusi asju.
Tänan sind veelkord ja olen tõesti õnnelik, et sattusin sinu kursusele.
Päikest Sinu põue,
A