KUULMISHÄIRETEST JA -PIIRANGUTEST NING KURTUSEST VABANEMINE

KUULMISHÄIRETEST JA -PIIRANGUTEST NING KURTUSEST VABANEMINE
13.10.2017

Kolmapäev 9. mai 2018 kell 18.00-22. 00 Tallinnas, Torupilli ots 2

Kui palju kordi on meile tundunud, et inimesed ei kuula ega kuule seda, mida me öelda tahame? Kui palju oleme teiste inimestega rääkides teineteisest nn ’’mööda rääkinud’’? Kui palju pole me mõistnud, mida teised meile öelda on tahtnud?

 Mis on see, mida me ei soovi kuulda? Mis on see, mida me oleme keeldunud kuulmast, aga võiksime kuulda? Mis on see, mis ei luba meil kuulda? Mida me oleme tahtnud, mis ei luba tegelikult kuulda tõde? Kui palju on see loonud mittetoimimist me ellu ja kehasse? Kas on nüüd aeg seda muuta? Soovid sa seda muuta? Mis panuseks see kehatehnika saab sulle ja su kehale olla?

 Iga kehatehnika sisaldab erinevaid transformatiivseid energiaid toimides erinevas kehapiirkonnas, mis lubavad kehal ise terveneda.

Kehaklasside osalupanus 60 EUR.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

 

- Iga osaleja saab kursuselt kaasa kehatehnika materjali ning salvestuse MP3 formaadis kursusest korduvkuulamiseks

- peale kursuse läbimist saab õpitut rakendada tehes seda endale ja teistele

-soovi korral saab sertifikaadi

 

Accessi Kehatehnikad™

....on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused