MINU SULEST ILMUS RAAMAT ´´ HINGA JA ELA´´

MINU SULEST ILMUS RAAMAT ´´ HINGA JA ELA´´
12.02.2021

Jagan siin väga toredat uudist!

Minu sulest ilmus raamat 2021. aasta veebruaris - praktiline abimees kõigile, kel on huvi tervendava hingamise harjutuste vastu – olgu algajatele või edasijõudnutele.

Soovi korral saab raamatuid osta minu käest otse Tasakaalukeskuse stuudiost. selleks kirjutada mulle info@tasakaalukeskus.ee, samuti ka alljärgnevatelt linkidelt Apollost ja Rahva Raamatust:

https://www.apollo.ee/hinga-ja-ela.html

Apollo raamatuportaali avaldus:

Monika Palm jagab oma 10 aastasest vabastava hingamise kogemusest neid meetodeid, mis aitavad tasakaalustada elu, leida harmooniat ning toetada eneseleidmist.

Monika on omandanud esmalt meditsiinilise hariduse, töötanud viis aastat haiglas ning hiljem õppinud juristiks. Siiski mõistis ta, et tema hing otsib midagi muud. «Oma sisemise rahu ja südametee kutsumuse leidsin alles siis, kui eneseotsingud vaimse arengu teel tõid mind siia, kus ma praegu olen – tegelema inimestega, neid toetama, abistama ja tervendama,» räägib ta.

Monika kinnitab, et kui õpime hingama õigesti ja teadlikult – omandame oskuse juhtida ennast sinna, kus tahaksime oma elus olla, mida tahaksime oma elus näha, saavutada ja kogeda.

«Kui õpid teadlikult hingamist juhtima, oled võimeline juhtima ka oma elu. Praktilistele kogemustele tuginedes võin öelda, et ilma probleemse päästikuta ei näe inimesed tavaliselt põhjust midagi muuta, sest pealtnäha võib tunduda, et kõik on hästi,» tõdeb ta ja lisab, et hingamine on olnud ka talle endale suureks abiks elu keerdkäikudest väljatulekul.

Raamatusse on koondatud 60 lühikest teadliku hingamise harjutust koos tutvustusega. Harjutused on erinevad, neist igaühel on oma eesmärk ja suunitlus ning nad aitavad hingata elu tagasi oma tervisesse, eesmärkidesse, püüdlustesse, suhetesse, aga ka õnnelikku olemisse. Siit leiad suurepärased, lihtsad ja kättesaadavad eneseabivahendid. Autori sõnul saab igaüks raamatus kirjeldatud harjutusi iseseisvalt praktiseerida.

 

Armastusega,

Monika Palm