PARIMA 2022.AASTA TEADLIK LOOMINE JA VÄESTAMINE

PARIMA 2022.AASTA TEADLIK LOOMINE JA VÄESTAMINE
30.11.-0001

PARIMA  VÕIMALIKU 2022 .AASTA  TEADLIK LOOMINE JA VÄESTAMINE

Toimumiskoht: Tartu, Tasakaalukeskuse stuudios või ONLINES-s ükskõik, kus kohas sa asud.

Toimumisaeg: Esmaspäev 3. Jaanuar  kell 18.15-20.15

Oleme juba kaua aastaid tulnud kokku Tasakaalukeskuses ja traditsiooniliselt teinud uue aasta loomist ja väestamist. Ja küsitakse iga aasta lõpul, kas teeme seda ka nüüd. Mul on suur rõõm teatada ...JAAA..... me teeme seda taas.

Parima uue 2022. aasta teadliku loomise ja väestamise õhtu viib läbi Monika Palm.

Oled sa valmis looma oma parimat võimalikku 2022.aastat? Oled sa valmis kaasama kõik oma soovid ja unistused ja samas looma sellest veel enamat? Suurem osa inimesi ei oska või ei julge soovida ega unistada nii, et need ühtiksid sinu jaoks olemasolevate Universumi piiramatute võimalustega.

 Mis siis kui me loome veel kaugemale visualiseerimisest, unistuste tahvlitest ja avame end nii oma unistustele ja soovidele, kui ka Universumi suurele plaanile ja piiramatutesse võimalustesse luua parimat võimalikku 2022.aastat?  Soovid sa vabaneda kõikidest takistusetest ja piirangutest, mis seda ei luba?

Oled sa valmis mänguliselt avama end uue aasta loomise piiritutesse võimalustesse ja anda korralikult hoogu sisse alanud aastale?

Mis siis kui see on algus kõigele sellele, mida oled soovinud ja enamgi veel?  Mis siis kui läbi energeetiliste muutuste kasvab loomulikul moel ka sinu enda loomisvõimekus?

Lisaks saab iga osaleja registreerudes PDF-il suunavad küsimused, mida saame koheselt kasutada oma soovide väestamisel.

Iga osaleja saab uue aasta väestamise salvestuse korduvkuulamiseks. Saad seda salvestust kuulata ikka ja jälle ja anda hoogu uuesti juurde.

Olete oodatud rõõmuga registreeruma info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Osaluspanus on 40 EUR

Kõik, kes varasematel aastatel on käinud uue aasta väestamisõhtutel teavad, kui kiiresti võivad sinu soovid ja unistused teoks saada. Minul endal on alati ka kõik soovid täitunud ja Universum on lisanud sinna ka imelisi üllatusi. Tule ja loo meiega koos ja saa teadlikuks kui võimas loomisvägi sinus endas peitub, et tõusta koos algava uue aastaga taevastesse kõrgustesse.

Kui Sulle see heliseb, siis  saada oma osalemissoov info@tasakaalukeskus.ee, Sinu Tuleviku Mina on sulle selle eest väga tänulik! :)

Armastusega,

Monka Palm