PARIMA 2024.AASTA ENERGEETILINE LOOMINE, OMA KÕRGEIMALE POTENTSIAALILE JA VÕIMALIKKUSELE AVANEMINE, UUE AASTA SOOVIDE JA UNISTUSTE JÕUSTAMINE NING VÄESTAMINE

PARIMA 2024.AASTA ENERGEETILINE LOOMINE, OMA KÕRGEIMALE POTENTSIAALILE JA VÕIMALIKKUSELE AVANEMINE, UUE AASTA SOOVIDE JA UNISTUSTE JÕUSTAMINE NING VÄESTAMINE
30.12.2023

Toimumisaeg:  Reede, 12. Jaanuar 2024 kell 18.00 -20.00

Toimumiskoht: Tartu Tasakaalukeskuse stuudio või ONLINE

Osaluspanus:  50 EUR. (Kui ainult raha on probleem osalemisel,  siis ole hea ja võta ühendust. Leiame lahenduse) Stuudios kohapeal osalemisel tasumine sularahas. 

2024.aasta on tulemas väga eriline aasta. Oleme nüüd täielikult sisenenud Uude Ajastusse, kus  avardunud teadvus, vibratsioonilise sageduse tõstmine,  iseenda elu teadlik juhtimine ning loomine peaksid olema iga teadliku inimese elu osa ning muutuma aina loomupärasemaks.

 Sa ju tead, et kõik asjad saavad alguse esmalt energeetiliselt tasandilt, et siis ilmuda materiaalsele füüsilisele tasandile. Seetõttu olemegi traditsiooniliselt teinud energeetilist väestamist igale alanud uuele aastale juba pikki aastaid. Ka nüüd uue 2024.aasta algul väestame seda energeetiliselt koos kõigi oma uue aasta soovide ja unistuste jõustamisega, läbi kõrgema potentsiaali ja parimatele kõrgematele võimalikkustele avanemisega. Nii, et sellest saab sinu enda sügavaimast olemusest inspireeritud parima  2024.aasta energeetiline loomine. Puhastame oma tee ja loomise takistustest ja piirangutest.

Iga osaleja saab peale sündmust korduv või järelkuulamiseks ka salvestuse MP3  formaadis.

Sissejuhatuseks räägime ka sellest missugune on 2024.aasta üldisemalt tulemas Akašha Kroonikate perspektiivist.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331. 

Onlines osalemise kanda üle laekumisega enne sündmuse algust summa 50 EUR OÜ Tasakaalukeskus arveldusarvele  EE312200221058137995. 

Onlines toimub väestamise sündmus zoomi keskkonnas. Onlines osavõtuks vajalik internetiühendus. 

Oodatud on kõik avatud südame ja elu paremaks muutmisest huvitunud inimesed!!!!

 

Armastusega,

Monika Palm