SEIKLUSE JA ELURÕÕMU RETRIIT ITAALIAS 02.09-09.09.2023

SEIKLUSE JA ELURÕÕMU RETRIIT ITAALIAS 02.09-09.09.2023
14.06.2023

NB! GRUPP ON SELLEKS KORRAKS NÜÜD TÄITUNUD!!!

Toimumisaeg: 02. September -  9.september 2023

Toimumiskoht: Itaalia, Ficulle, Umbria

Mul on hea meel anda teada, et sel aastal septembrikuus toimub eksklussiivne seikluse ja –elurõõmu retriit kesk Itaalias.  Hea võimalus suve pikendada kuuma Itaalia päikese all mõnusa väiksema grupiga. Kui su hing ihaldab seigelda ja avastada uuis paiku ning oulisel kohal on sulle teadlik elu ja elurõõm, siis alljärgnev võib olla just sulle. 

Retriidi läbiviija on MONIKA PALM  tervendaja, hingamisterapeut, Akasha Kroonikate lugeja , selgeltnägija, kes on viinud läbi laagreid ja retriite nii Eestis kui väljaspool Eestit, nt  Balil ja Sri Lankal , Rhodosel. Tema tegemiste kohta saab rohkem lugeda siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/kes-me-oleme/

Monika on viinud läbi arvukalt koolitusi, kursuseid ja grupitöid. Tema igapäevaseks tegevuseks ja missiooniks on inimeste teadlikkuse ja vibratsioonilise sageduse tõstmine, inimeste toetamine muutuste protsessis, tervendamine. Käesolev retriidil ühendame puhkuse saarel enese väestamise ja elurõõmu avamisega issendas.

Meid on ees ootamas mägedes asuva kauni asukohaga privaatne 3-korruseline maamaja stiilis villa Itaalia roheliseimas südames. See on Itaaliapärane rustikaalne villa. Saate tunda tõelist Itaalia maaelu! Olemas on suur privaatne aed ja soolaveega bassein . Aias on palju ruumi erinevateks tegevusteks, ka mõnusateks ühisteks söömaaegadeks iidse tamme all.  Meil saab olema päris oma itaallasest söögivõlur, kes  hoolitseb selle eest, et itaaliapärane toit meie kõhule ikka pai teeks. Kraanist tuleb puhas mägedest alla voolav allikavesi.

Hubane villa on maitsekalt sisustatud ja seal on olemas kõik eluks vajalik. Teiselt korruselt avaneb vaade panoraamvaatega rõdule, kus saab nautida päikeseloojangut.

Aed  on mõnus koht erinevateks keha ja meelt paitavateks ning elurõõmu suurendavateks praktikateks.

Itaalia pakatab nii ajaloost, kui ka pakub mitmeid võimalusi tutvuda kohaliku eluga. Seekord seikleme Kesk Itaalia kaunites ja põnevates kohtades, millest on mõned pildid ka ülaloleval flaieril.  Päevad on täidetud kaunite kohtade avastamise, erinevate füüsiliste ja vaimsete praktikatega.  Jääb aega ka basseini ääres päikesevannide jaoks ning kaunite vaadete nautimiseks.

 Ringi sõidutab meid renditud minibuss.  Naudime mägiteid ja kauneid vaateid. Sõidame nautima Itaalia imelisi looduslikke Terme, kus saab võtta tervislikke väävlisisaldusega soojavee vanne, mis pakuvad ka lisaks tervistavale toimele hunnitut vaadet ja silmailu. Eriti kaunis pidi see koht olema päikesetõusu ajal.

Saame tuttavaks kohaliku elu ja lähima linnaga. Külastame Civita di Bagnoregiot, mida kutsutakse Surevaks Linnaks, sest on ehitatud savisele mäele. See koht jättis mulle kustumatu mulje.  Läheme ka vaatama fantastilist vaadet pakkuvat  Marmore Falls´I.  Need on iidsete roomlaste loodud kunstlikud kosed, mille vaatepilt on sõnatuks tegev. Külastame ka mõnda teepeale jäävat linna ja põnevaid kohti.  Soovi korral saame mina ka külastama villa kõrval asuvat veinimõisa. Kuna Itaalia on teada tuntud suurepäraste disainerite maa, siis külastame ka ühte maakohta, kus üllatuseks leiab väga paljude disainerite loodud rõivad ühest kohast.

 • Retriit kestab 2. 08- 9.08. Kestvus on 7 päeva.
 •  Koos lendame Tallinnast Itaaliasse ja tagasi.

Mis sisaldub hinnas:

 •  Reis 9-kohalise minibussi renti ja bussijuhi tasu, mis sõidutab meid kogu retriidi vältel ringi.
 •  tasu kütuse  ja kiirtee maksude eest.
 • majutust rustikaalses maamaja stiili villas 2 inimest toas
 • kõiki söögikordi villas, v. a kui soovitakse väljas süüa
 •  retriidi programmis olevaid vaimseid, füüsilisi, energeetilisi praktikaid
 • sissepääse 2 fantastilisse kohta- Surevasse linna ja Cascata del Marmore´sse.

Mis ei sisaldu hinnas

 • Lennupiletid ja reisikindlustus
 • Külastuskäiku veinimõisa ja sealset õhtusööki
 • Väljaspool villat einestamine
 • kui soovid endale midagi osta

Retriidilt tuled tagasi 100% puhanuna, sisemise rahulolu  ja suurenenud elurõõmuga. Oled saanud päikeselt pai ja võibolla oled saanud saanud  uusi sõpru või kohanud taas üle pika aja vanu. Tagasitulles oled kogenud toredaid taaskohtumisi, võtad kaasa positiivsed ja avardavad kogemused, suurenenud teadlikkuse iseendast.

Retriidi maksumus on 1298 EUR, sellele lisandub lennupilet.

NB! Peale registreerimist  on vajalik valmisolek osta lennupiletid ja teha ettemaks 300 EUR.  Selles osas võta ühendust Monika Palmiga.

 

Retriidiks osalemisest anna palun teada info@tasakaalukeskus.ee või helista 5282331. Osalejad saavad retriidi täpsema kava.

 

Oodatud on kõik, kes on  seiklushimulised ja avatud meelega! J