SEKSI JA SUHETE PIIRANGUTEST VABANEMISE KEHATEHNIKA

SEKSI JA SUHETE PIIRANGUTEST VABANEMISE KEHATEHNIKA
07.05.2018

Seksi ja suhte piirangutest vabanemise kehaklassi viib läbi Monika Palm.

Tartus, Tasakaalukeskuses, W. Struve 4

Pühapäev 20. mai kell 10.00-14.00

Kas astud oma suhetes ja seksi puudutavates küsimustes automaatselt vanadesse mustritesse, mida iganes sa ka oled teinud, et seda muuta? Soovid sa astuda sellest välja nüüd? Või tunned, et oled jõudnud oma suhetega sellisesse punkti, kus need enam ei toimi? Kas tunned segadust ja ei tea mida teha? Kas liikuda edasi või luua harmooniat olemasolevatesse suhetesse? Soovid sa selgust ja kergust valikutes? Kas sooviksid oma ellu kedagi, aga seni pole see õnnestunud?

Soovid sa suhteid js seksi, mida sa tegelikult väärid? Kui soovid vabaneda seksi ja suhetega seotud piirangutest, siis oled oled oodatud kursusele.

Mida kursusel teeme?

- lukustame lahti seksi ja suhete piiravad mustrid, isukumused, automaatpiloodil olevad mustrid, tunded, mõtted ja emotsioonid

- Loome kehaga tugevamat kontakti ja õpime oma keha kuulama

- Iga osaleja saab kursuselt kaasa kehatehnika materjali ning salvestuse MP3 formaadis kursusest korduvkuulamiseks

- peale kursuse läbimist saab õpitut rakendada tehes seda endale ja teistele

Accessi Kehatehnikad™

....on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused

 

Osaluspanus 60 EUR. Loe rohkem kursuse kohta www.tasakaalukeskus.ee