SELGUSEÕHTU: EDASISED SAMMUD SUUREPÄRASE TULEVIKU LOOMISEKS

SELGUSEÕHTU: EDASISED SAMMUD SUUREPÄRASE TULEVIKU LOOMISEKS
17.05.2020

SELGUSEÕHTU: EDASISED SAMMUD SUUREPÄRASE TULEVIKU LOOMISEKS

TARTUS ja ONLINE: esmaspäev 15.juuni kell 18.00-20.00

Tartus toimub W. Struve 4 Tasakaalukeskuse ruumis  ja onlines igal, pool kus sa viibid ja sul on internetiühendus.

 

Teeme üle pika aja selguseõhtu. Me elame imeliste võimaluste ajal. Praegu on võimalik luua selline elu nagu sügaval südames, oma hingesopis oled sa alati teadnud, et sa soovid ja tead, et mingi moel on see ka võimalik. Isegi kui sa päris täpselt pole veel teadvustanud, et kuidas siis? Ja nüüd oleme me jõudnud kohta, kus aeg on vastu võtta kõik kingitused, mida eriolukord maailmas saab meile anda.  Aeg on hakata tegema reaalseid samme, et kõik need muutused selle suurepärase jätkusuutliku tuleviku jaoks saaksid ilmuda. Et kõik valed kaoksid eksitentsist, mis on pannud nii mõnegi imelise end tagasi hoidama. Kas oled valmis vabanema kõikdest piirangutest, mis valedel lubavad eksiteerida?

Oled sa valmis vastu võtma teadlikust, mis samme sinu päris olemus soovib, et sa teeksid? Mis sammud on vajalikud, et saaksid olla oma potentsiaali kohaselt suureks panuseks ja kingituseks uue imelise maailma loomisesse?

Tulevik kuulub kõikidele imelistel julgetele hingedele, metsikutele südametele, alkeemikutele, maagilistele võluritele, kes väga teadlikult toovad muutusi maale, läbi oma elu iga aspekti muutmise.  Ja need muutused on vajaliku teha nüüd.

Mis samme saad hakata tegema sina  praegu, et luua tulevik, mida soovid? Tule sinule omase uudishimu,  julgusega avama ja avastama piiramatuid võimalusi ning valikuid ja looma energiat, mis panevad su elu käima, edasi liikuma ja looma  piiritutes võimalustes jätkusuutliku tuleviku jaoks.

Osaluspanus 40 EUR ja siia hulka kuulub ka salvestus, mille saadan Dropboxiga mailile.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või helista telefonile 5282331. Kui osaled ONLINES, siis palun kindlasti anna sellest teada juba registreerimisel, et teaksin saata osalemiseks vajaliku info.