TERVENDAVAD KEHATEHNIKAD TARTUS

TERVENDAVAD KEHATEHNIKAD TARTUS
03.05.2017

TRAUMAATILISTE MÄLESTUSTE JA FÜÜSILISTE TRAUMADE VABASTAMINE RAKUMÄLUST

Tartus, W. Struve 4

10. juuni kell 10.00.  - 14.00

Seda kehatehnikat kasutatakse niis traumaatiliste mälestuste vabastamseks rakumälust kui ka füüsiliste traumade tühistamiseks kehast, et rakud saaksid tagasi minna toimimise juurde, mida nad tegelikult peaksid tegema. Lisaks kasutatakse seda kehaprotsessi ka nii sisemiste kui ka väliste armkudede korral. Näiteks, kui on olnud operatsioon. See on väga võimas protsess, mida saab kasutada imeliste tervenemiste loomiseks inimestel kui ka loomadel.

Osaluspanus 60 EUR

PIIRITU PAINDLIKKUSE TAASTAMINE

10.juuni kell 14.00-18.00, Tartus, W. Struve 4

Soovid Sa luua rohkem paindlikkust, liikuvust ja elastsust oma kehasse? Soovid sa paindlikkust kogu oma olemusse? Mis siis kui vabaneksid oma kangekaelsusest, mis pole sul lubanud olla kerguses suhetes või töös? Kui palju on kangekaelsus tõrjunud sinu elust võimalusi ja inimesi, kes oleksid sulle panuseks? Soovid sa seda muuta?Mis siis kui vabaneksid vastupanust elada täielikus kerguses, mille oled loonud vajadusest kaitsta ennast millegi või kellegi vastu? Kui palju kergust oleks su elus siis? Kui palju oleks rohkem võimalik siis Sinu jaoks?

See kehatehnika sobib suurepäraselt liigeste, luude, seljahaiguste, radikuliidi puhul ja ka kangekaelsuse, kehas krampide ja jäikuse puhul.

Protsess tühistab jäikuse ja paindlikkuse puuduse, mis meie kehal arvatakse olevat, kui osa ''normaalsest’’ (inimeseks olemise) vananemise protsessist sellel planeedil. See protsess võib luua paindlikkust nii kogu olemusse kui ka kehasse. Vabastab jäikadest arusaamadest tekkinud kangekaelsusest ja tõrjuvaid hoiakuid, seetõttu kehasse loodud jäikusest ning kangusest.

Mis on veel võimalik sellel kursusel osalemisega luua Sinu elus,kehas ja kehaga ?

Osaluspanus 60 EUR.

Osaleda võib ühel või mõlemal kehatehnikal. Kui osaled samal päeval mõlemal kehatehnikal on osaluspanus kokku 110 EUR. Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Koolitusel:

- räägime, kuidas oma kehaga paremat kontakti saada ja kustutame kõik vaatepunktid, mis seda takistavad.

- kustutame iga kehatehnika sptesiifikast ja osaleja vajadusest lähtudes kõik vaatepunktid nig piirangud.

- tutvustame kehaprotsessi

- iga osaleja teeb ja kogeb ka ise kehaprotsessi

- saab iga osaleja materjali kehaprotsessi kohta ja lindistuse kursusest järelkuulamiseks.

- on olemas jook ja soolased ning magusad suupisted

Peale koolitust:

- on osalejal õigus teha seansse sõpradele, tuttavatele või klientidele või iseendale.

- on õigus osaleda soovi korral kehaprotsesside vahetusõhtutel

Mis panuseks saavad need kehatehnikad olla sinule ja sinu kehale?

Oled oodatud osalema! Tule koge ja õpi midagi täiesti uut! :)

Accessi Kehatehnikad™

....on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused