TÖÖTUBA ONLINES -SINU ELU ÜLESANNE

TÖÖTUBA ONLINES  -SINU ELU ÜLESANNE
18.08.2020

"Eluülesanne on midagi sellist, mida inimene on tulnud siia ellu kogema või tegema. See vägi on peidus väga sügaval rakutasandil. Lapsed on sellega intuitiivselt kontaktis, aga täiskasvanuna võib see kontakt katkeda."  Monika Palm 

Muutsime sündmuse aega, pühapäeval 20. septembril kl 12.00 on huvilised oodatud tervendaja, hingamisterapeudi ja Akaši kroonikate lugeja Monika Palmi online-töötuppa "Kuidas leida oma elu ülesanne?" Webinar koosneb kolmest osast: sissejuhatusest, praktikast oma elu ülesande avastamiseks ja piirangute kaotamisest. 

"Kaks kõige tähtsamat päeva su elus on päev, millal sa sünnid ja päev, millal sa mõistad, miks," on öelnud kirjanik Mark Twain.  

Ilmselt on selliseid inimesi palju, kes on justkui kaotanud sihi ega leia tegevust, mis paneks hinge helisema.  Ometi kinnitab Palm, et rakutasandil olevat eluülesannet ei saa keegi n.ö ära võtta ega kaotada. Aga see, kas inimene oma elu ülesannet tajub ja seda täitma hakkab, sõltub paljudest teguritest, millest töötoas kõnelemegi. "Eluülesanne sõltub ka kohast, kus inimene vaimse arengu mõistes asub - mida ta on valmis tegema ja mida veel mitte," täiendab ta. 

Räägime ka sellest, mis vahe on saatusel ja eluülesandel ning kas ja kuidas on need kaks mõistet omavahel seotud. 

Kas kannatused ja valu kuuluvad ilmtingimata elu juurde?

"Mitte kannatused, vaid väljakutsed. Need on erinevad asjad. Väljakutsed on olukorrad, mis nõuavad paremate lahenduste leidmist ja tihtipeale ehk suunavad meid käituma või tegema asju teistmoodi, kui oleme varem teinud. See ongi vaimse kasvu osa.  Valu ja kannatusi loovad mõtted ja klammerdumised, mis võivad pärineda väga vanadest arusaamadest, kui elati ellujäämisrežiimil ja tehti asju jõuga. Tänapäeva elu ja praeguse paradigma põhimõtetega see enam kokku ei lähe.

Kannatusi loovad uskumused ja nendega seotud mõtted, mis võivad pärineda perekonnast, esivanematelt, võib-olla ka hinge enda ajaloost ehk eelmistest kehastustest. Need on mälestused, mis on rakumällu talletunud ja täna meid piiravad," vastab Monika. 

Töötoas püüamegi sedasorti piiranguid kaotada. 

Osaluspanus:  20 € (koos salvestusega).  Kes ei saa otse-sündmusel osaleda, võibki tellida ainult seminari salvestuse, mida vaadata endale sobival ajal. 

Palun registreeru: arengutee@gmail.com VÕI info@tasakaalukeskus.ee ja tasu 20 € (Arengutee Klubi, Swedbank, a/a EE982200221048414673, märksõna: 23.08 webinar + osaleja nimi).


Tund enne webinari algust saabub e-mailile link, millele klõpsates saadki osaleda online-seminaris (vajalik on internet). Palun ole arvuti taga vähemalt 5 minutit enne seminari algust, et jõuaksid Zoomi-keskkonda rahulikult siseneda. 

MONIKA PALM
on spirituaalne selgeltnägija- vaimne nõustaja, tervendaja, nähtamatu maailmaga suhtlemise vahendaja, vabastava hingamise terapeut (www.tasakaalukeskus.ee)

Ta suhtleb valgusolenditega ning näeb ja tajub inimeste energiaid ja karmamustreid, individuaalsetel vastuvõttudel ammutab ta infot energeetilisest teadmiste hoidlast, mida kutsutakse Akaši kroonikateks (sellest kõneles ta ka Kanal 2 saates "Õhtu!") . 

Tervendaja silma all on toimunud ka omajagu imelisi paranemisi. „Kui taastada haige organi energia ja võnkesagedus, saab organism tavapäraselt talitleda,“ kinnitab ta. Oma kursustel õpetab Monika erinevaid võimsaid tehnikaid.
 

Ta on õppinud mitmeid vaimseid meetodeid, näiteks teeb ta abivajajatele siserännakuid lapsepõlve, eelmisse ellu või ka eludevahelisse aega – et päästa lahti karmasõlmed.