ÜLEMAAILMNE HINGAMISPÄEV TASUTA KÕIGILE

ÜLEMAAILMNE HINGAMISPÄEV TASUTA KÕIGILE
08.04.2024

ÜLEMAAILMNE HINGAMISPÄEV ´´ AEG TERVENEMISEKS´´

Toimumisaeg :  neljapäev 11. Aprill 2024 kell 12.00 – 14.30

Toimumiskoht: Tartu, W. Struve  4 või online

TASUTA KÕIGILE

11. Aprillil tähistatakse maailma erinevates paikades hingamispäeva. Tervenemine on muutunud iga aastaga aina oluliseimaks kõigi inimeste jaoks.

Ülemaailmne ja rahvusvaheline hingamispäev keskendub inimelu tervenemise aspektile selle aasta teemaga ´´ AEG TERVENEMISEKS´´  , ( ingl k. "Time for Healing").

Meie kui oma elu teadlike loojate tervise ja heaolu jaoks on muutunud ülioluliseks teada, millised vahendid meil on abiks tervenemisprotsessis. Hingamine on lihtne ja kättesaadav abivahend tervenemiseks kõikidel tasanditel – füüsilisel, emotsionaalsel, mentaalsel ja vaimsel tasandil.

"Kuigi tervis on tulemus, on tervenemine valik." - Dr Archelle Georgiou

Tule ja osale, et ühiselt vabastavalt hingates aidata tõsta teadlikkust hingamisest ja selle tervendavast jõust, et koos hingates tervendada isennast ja maailmas tervenemist vajavaid aspekte.  

Võtke see hetk ja mõtiskle selle üle, et teadlik hingamine on kättesaadav ravim ja ühendav jõud, mis on kättesaadav kõigile, olenemata nende rassist, usutunnistusest, sotsiaalsest staatusest. Maailm on muutumise ja kasvu seisundis nii paljudel tasanditel korraga ning selleks, et tasakaalustada sellise muutuse vajadusi kogu inimkonnas, vajame võimsaid tööriistu, mis toovad kaasa kerguse ja harmoonia murrangulistel ja näilise ebakindluse aegadel. Paljud inimesed üle kogu maailma otsivad teed rahu poole ja meil on hea meel teatada, et ülemaailmne hingamispäev pakub väga spetsiifilist ja kättesaadavat võimalust.

Mida rohkem inimesi teadlikult koos hingab, seda rohkem aitab see kaasa tervema maailma loomisele.

Palun jaga, osale ja hingame koos!

Registreerimine info@tasakaalukeskus.ee