EELMISE ELU REGRESSIOONI TÖÖTUBA VALGAS

EELMISE ELU REGRESSIOONI TÖÖTUBA VALGAS
08.02.2017

TULE SEIKLEMA EELMISE ELU RADADELE JA AVASTA, MIS ON SINU ELUEESMÄRK

Toimumisaeg: kolmapäev 22.03.2017, algus kell 17.30 (kestvus 2, 5-3 h)

Toimumiskoht: TIINA LOOMEMAJA, Lai 19, Valga

Töötoa viib läbi eelmise elu regressiooni terapeut Monika Palm.

Eelmise elu regressioon on rännak tagasi aega – eelmisesse ellu, kus sa oled eelnevalt inkarneerunud või elanud. Sinu hing on olnud siin paljudes erinevates eelmistes kehastustes... Töötoa keskmes on eelmine elu, mis on seotud sinu elueesmärgiga käesolevas elus praegusel eluetapil. Töötoas on võimalus rännata ühte sinu eelmisesse ellu, et saada selgust elueesmärgiga seonduvas küsimuses. Sellel korral toetavad rännakut ka sobivad kristallid.

Eelmistes eludes lahendamata ja tervendamata jäänud küsimused võivad mõjutada järgnevaid kehastusi, kandudes edasi järgnevatesse eludesse ja ilmnedes erinevate probleemidena. Lisaks lubab rännak eelmistesse eludesse vabastada võimalikud takistused ning katkestada negatiivsed sidemed, mis ühendavad sind eelmiste elu aspektidega, mis on takistuseks eesmärkide täitmisel.

See töötuba võib sobida Sulle, kui:

- Sind huvitavad eelmised elud,

 -soovid teada, mis on sinu elueesmärk,

-soovid oma ellu muutust, aga puudub selgus selle osas,

- Sinu käesolevas elus korduvad sarnased olukorrad, probleemid või käitumismustrid, mida Sa seletada ei suuda, millele lahendust pole leidnud ja mida sa tunnetad, et see sind elus takistab;

- Sinu intuitsioon ütleb, et võti elus lahenduseks ja edasiliikumiseks peitub eelmises elus.

Loe rohkem sündmuse ja eelmise elu regressiooni kohta Tasakaalukeskuse blogist http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/regressiooniga-eelmistesse-eludesse/id/5

Peale rännakut eelmisesse ellu antakse vajadusel nõu, kuidas saadud teadmisi parimal viisil kasutada käesolevas elus.

Töötuba toimub mitte väga suures grupis, mugavas keskkonnas, mis lubab tunda ennast igal osalejal ennast turvaliselt. Kohtade arv on piiratud. Kuna tegemist on meelerännakuga, siis võta kaasa, endale vajalikud vahendid mugavaks olemiseks ( lamamiseks- istumiseks), et lubaksid endal lõdvestuda.  Selleks võib olla  pehmem matt, magamiskott või lambanahk, tekk, padjad. Pane selga mugavad riided ja võta kaasa pudel joogivett. Varu endale rahulikku aega.

Vajalik eelnev registreerimine kas info@tasakaalukeskus.ee või Monika telefonile 5282331 või Jaanika telefonile 5157743.


Osaluspanus 22 EUR.

Oled oodatud osalema põnevas grupitöös! J

Monika Palm

www.tasakaalukeskus.ee