ELUJÕU JA HEAOLU RETRIIT SAAREMAAL KOOS HINGAMISE JA ERINEVATE FÜÜSILISTE JA SISEMISTE PRAKTIKATEGA. KÕRGEMA MINA VAIMNE JA FÜÜSILINE ´´ JOOGA´´

ELUJÕU JA HEAOLU RETRIIT SAAREMAAL KOOS HINGAMISE JA ERINEVATE FÜÜSILISTE JA SISEMISTE PRAKTIKATEGA. KÕRGEMA MINA VAIMNE JA FÜÜSILINE ´´ JOOGA´´
27.05.2023

Toimumiskoht: Kandimaa Joogatalu, Varpe küla, Lümanda, Lääne-Saaremaa

Toimumisaeg: R 14, L 15, P 16 juuli 2023

ELUJÕU JA HEAOLU RETRIIT SAAREMAAL KOOS HINGAMISE JA ERINEVATE FÜÜSILISTE JA SISEMISTE PRAKTIKATEGA

KÕRGEMA MINA VAIMNE JA FÜÜSILINE ´´ JOOGA´´

Sellel aastal on Eestis toimuv  retriit Saaremaal imekaunis Kandimaa joogatalus vt tutvustavat videot siit https://www.youtube.com/watch?v=rnxegnIjLtM, mis pidi olema suisa müstiline paik.

Kui soovid astuda välja igapäevarutiinist ja infomürast, end häälestada puhkuselainele, lõdvestuda ja nautida Saaremaa kaunist loodust, imekaunist joogatalu keskkonda , teha koos ühel lainepikusel olevate imeliste inimestega erinevaid füüsilisi, energeetilisi ja vaimseid praktikaid, tantsida, saunatada mõnusas seltskonnas, tulla tagasi suurepärase enesetunde, suurenenud elujõuga, olles tugevas ühenduses Kõrgema Minaga, siis oled oodatud! :)

 Mida me teeme:

Retriidi programm  toetab Kõrgema Minaga ühinemist, suhtlemist ja kehasse ankurdamist. Praktiseerime Kõrgema Mina ´´joogat´´ läbi füüsiliste ja vaimsete praktikate vabastadades alateadvusest ja rakumälust piiravaid programme, et saaks luua oma Kõrgema Minaga ühendust ja ka keha avaneks sellisel viisil, et Kõrgemal Minal on võimalik kehasse ankurduda.  Mis see Kõrgem Mina on ja miks on vaja temaga olla ühenduses? Loe rohkem siit http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/mis-see-korgem-mina-on-ja-miks-on-vaja-olla-sellega-uhenduses/id/43

Kõrgema Minaga tuleb eraldi tegeleda, et arendada suhtlemist selle osaga endast ja seda pidevalt enda kehasse ankurdada.

Kõrgema ´´Mina joogat´´ praktiseerimine annab selgema pidi võimalustest ja vajadustest, mis meil on. Lisades need oma ellu, suurendame me mõistmist iseendast ja maailmast.

Teeme spetsiaalseid lõdvestavaid, keha avavaid ja ühendust loovaid praktikaid: erinevaid füüsilisi ja energeetilisi praktikaid, teadlikku ja vabastavat hingamist, lõdvestume sügavalt läbi erineva kehatöö, tantsime 5 rütmi tantsu, puhastame keha ja meelt, õpime suhtlema otse oma  Kõrgema Minaga, ankurdame Kõrgema Mina füüsilisele keha tasandile.

Praktikad on loodud nii, et programm sobib  algajatele kui ka kogemustega vaimsel enesearenguteekonnal olijad.

See retriit võib olla sulle, kui soovid:

 • sügavalt lõdvestuda ja mõnusat puhkust toredas seltskonnas
 • vabaneda pingetest ja alateadlikest piirangutest
 • luua sisemist rahu
 • tõsta oma heaolu ja teadlikust iseendast
 • osaleda teadvust avardavatel ja vibratsioonilist sagedust tõstvatel praktikatel
 • saada parimaks versiooniks iseendast
 • õppida suhtlema oma Kõrgema Minaga ja saada sisemist juhatust
 • saada parema ühenduse iseendaga, oma Kõrgema Minaga
 • ühendust oma allikaga läbi oma Kõrgema Mina
 • toetada Kõrgema Mina ankurdumist oma kehasse
 • läbi enda sisemiste muutuste muuta midagi oma elus ja maailmas paremaks

 

Retriidi viib läbi MONIKA PALM tervendaja, trauma-ja hingamisterapeut, Akasha Kroonikate lugeja , selgeltnägija, kes on viinud läbi laagreid ja retriite nii Eestis kui väljaspool Eestit, nt  Balil ja Sri Lankal, Rhodosel.Tema kohta saab rohkem lugeda siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/kes-me-oleme/

Monika on viinud läbi arvukalt koolitusi, kursuseid ja grupitöid. Ka naistele mõeldud kursuseid. Tema igapäevaseks tegevuseks ja missiooniks on inimeste teadlikkuse, vibratsioonilise sageduse ja heaolu tõstmine, inimeste toetamine muutuste protsessis, tervendamine.

Tasu laagri eest:

 1. Kiire osalejaks registreeruja hind kuni 5. Juunini on 390 EUR. Kui registreerid koos sõbraga osalema , siis 380 EUR.
 2. Alates 6. Juunist 400 EUR.

Registreerimisel tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 100 EUR. Vajadusel saab ettemaksu tagasi,kui tood enda asemele uue osaleja. Palun saada osalemissoov info@tasakaalukeskus.ee või helista 5282331.

Kui on tekkinud küsimusi retriidil osalemise kohta, siis olen valmis neile rõõmuga vastama. 

Laagri tasu sisaldab:

 • Ööbimist (2 ööd)
 • Voodipesud
 • Tervislikku toitu (6 toidukorda ja vahepalad, kergem toit, peamiselt taimetoit)
 • Saun (joogatalus on olemas ka välibassein)
 • Kogu retriidi programmi
 • Üliägedat seltskonda
 • Meeldejäävaid toredaid elamusi

NB! Laagri transport ega praamipilet ei ole hinna sees. Osalejad saavad transpordi osas omavahel koopereeruda.

Retriit on registreerimiseks avatud kuni 13. Juunini.

 

Oodatud on kõik avatud meelega inimesed! :)

Ootan teid rõõmuga osalema! :)

 

Armastusega,

Monika Palm