HARKNÄÄRME AKTIVEERIMINE JA AKUSTILISE MOLEKULAARSTRUKTUURI LOOMINE TALLINNAS

HARKNÄÄRME AKTIVEERIMINE JA AKUSTILISE MOLEKULAARSTRUKTUURI LOOMINE TALLINNAS
06.07.2017

Neljapäeval 19. oktoobril 2017 kell 18.00 - 22.00 Torupilli ots 2, Tallinnas Tasakaalukeskuse ruumides

Kursuse viib läbi kehatehnikate vahendaja Monika Palm

Me oleme võtnud omaks idee, et kõigel on positiivne ja negatiivne pool, mis ongi lukustunud meie kehasse polaarsusena. Polaarsus loobki võimaluse luua paljusid haigusi, mille all me kannatame. Meie ja meie keha on tegelikult akustiline vibratsioon ehk akustiline lainepikkus. Harknäärme aktiveerimisel hakkab harknääre ennast uuesti genereerima ja muutub tugevamaks ja keha paremini kõigega toime tulema. Harknääre on ka osa meie immuunsüsteemist, mis teismelisena välja lülitub. Selle harjutuse tegemisel aktiveerub harknääre uuesti ja see tõstab otseselt meie immuunsüsteemi ja keha hakkab paremini toime tulema loomulike tervenemisprotsessidega. Selle tulemusena avanevad loomulikul viiisl selgeltnägemine ja tunnetus ning muud tajuvormid.

Kasutades harknäärme aktiveerimise energeetilist harjutust koos akustilise molekulaarstruktuuri loomise kehatehnikaga, aitab see mööduda sinu reaalsuse elektrlistest komponentidest ehk polaarsusest ja ja seeläbi Sinu kehal omada akustilist vibratsioonilist lainepikkust, mis kehal peakski tegelikult olema.

Selle kehatehnikaga annad oma kehale täielikult loa joonduda oma tegeliku olemuse vibratsiooniga ja säilitada oma kõrgemat võimalikku vibratsiooni. Minevik ei eksiteeri enam samal viisil ja keha hakkab ise taaskohanema akustilise vibratsiooniga.

Lisaksin siia, et see kehatehnika sobib suurepäraselt Auratransformatsiooni™ läbinutele, kuna pakub suurt toetust muutuste protsessis peale AT-d ja ka keha kristalliseerumise faasil vaimu lõimumisel kehasse.

Rohkem saad lugeda  harknäärme ja selle aktiveerimise mõjust Blogist http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/harknaare-ja-selle-aktiveerimise-moju-sinu-elule/id/12

Osaluspanus 60 EUR.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

- Iga osaleja saab kursuselt kaasa harjutuse ja kehatehnika materjalid ning salvestuse kursusest korduvkuulamiseks

- peale kursuse läbimist saab õpitut rakendada tehes seda endale ja teistele.

Accessi Kehatehnikad™

....on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused