KURSUS: SINU UUED LEPINGUD PLANEET MAAGA

KURSUS: SINU UUED LEPINGUD PLANEET MAAGA
22.04.2020

 

Toimumisaeg: esmaspäev 4. mai kell 18.00 - 19.30

Toimumiskoht: ONLINE

Muutused, mis meie armsal planeedil energeetilisel tasandil juba kaua aastaid on toimunud, on jõudnud kulminatsiooni. Muutunud on Maa energia ja sellega seotud informatsioon. Toimunud muutused mõjutavad kõiki inimesi, kogu inimkonda ja edaspidi ka ühiskondlikku elukorraldust ning toimimist kõikides valdkondades. Loe rohkem Maaga seotud muutustest siit http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/praegused-muutused-maal/id/28

Osa inimesi on nõutavad muutused läbinud juba kaua aega tagasi, kuid paljud on alles muutuste keerises.

Kõige sellega seoses muutub ka palju inimeste igapäevases elus – eluväärtused, tegevusalad ja –valdkonnad, elamisviisid. Taastub ka meie galaktiline mälu. Paljud inimesed hakkavad mäletama oma galaktilist päritolu ja saavad ligipääsu sellega seotud informatsioonile.

Ükski inimene ei ole siin planeedil niisama. See omab tähendust, mis annab elule sügavaima mõtte ja värvingu. Planeet  Maal on lepingud iga inimesega, kes siin elab. Need lepingud on nüüd seoses nihkega muutunud. Uute lepingute teadvustamine, annab võimalusel mõista, kes sa oled ja miks sa siin oled, kuhu poole suunduda.

Sellel kursusel avastame, mis on planeet Maa uued lepingud sinuga ja kuidas seda teadmist kasutada muutuste tegemisel, et luua endale seeläbi parem elu.

Kursuse viib läbi Akašhi Kroonikate lugeja, vaimne nõustaja ja selgeltnägija Monika Palm.

Osaluspanus 40 EUR, mille palun kanda enne kursuse algust laekumisega

OÜ Tasakaalukeskuse arveldusarvele Swedpangas EE312200221058137995.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeksus.ee või telefonil 5282331.

Ennast registreerinud osalejatele saadetakse päev enne sündmuse algust vajalik info e-mailile.

Veel teadmiseks:

Kui sa sooviksid osaleda, aga tunned, et sisemiselt puudub tasakaal ja harmoonia, siis palun osale selleks mõeldud harmoniseerimise ja tasakaalu loomise online ühisseansil. Info leiab siit http://www.tasakaalukeskus.ee/uritused/energeetiline-tasakaalu-ja-harmoonia-loomine/id/104 

Kui sa soovid individuaalselt tasakaalu ja harmooniat luua, siis info leiab TEENUSTE alt

 

Armastusega,

Monika Palm