TOKSILISTE RASKEMETALLIDE EEMALDAMINE KEHAST

TOKSILISTE RASKEMETALLIDE EEMALDAMINE KEHAST
28.11.2018

 

Tartus, W. Struve 4, Tasakaalukeskuses: Esmaspäeval 18. veebruaril kell 18.00-22.00  

Kursuse viib läbi Monika Palm

Raskemetalle seostatakse eelkõige saastumise ja toksilisusega. Enamik raskemetalle on organismile ka väga väikestes kogustes kahjulikud, kantserogeensed või mürgised, kahjustades kesknärvisüsteemi, maksa, neerusid, nahka, luid ja hambaid. Raskemetallidega seostatakse ka viimastel aastakümnetel täheldatud vähi tekkimist kehasse, kroonilisi haigusi, autoimmuunhaigusi, teisi meditsiinilisele ravile allumatuid haigusi, hüperaktiivsuse, agressiivsuse, epilepsia, skisofreenia ja autismi kiiret levikut. Lisaks üha rohkem levivaid allergiaid ja toiduainete varjatud talumatust, ainevahetuse häireid ja probleeme magamisega.

 Raskemetalle leidub kõikjal meie ümber – toidus, vees, õhus ja aina sagedamini isegi toodetes, mida pidasime seni turvalisteks.  Lisaks avaldavad veel mõju energeetilisel tasandil vanemate ja esivanemate kehas olevad  või olnud raskemetallid või neil esinenud kahjustused meie kehasid.

Kuna raskemetallide kuhjumine on aeglane ja märkamatu protsess, siis tasub pigem tegeleda ennetamise ja pideva puhastamisega, kui oodata, millal tõsisemad terviseprobleemid tekivad. Saame erineval moel aidata kehal neist vabaneda.  

Füüsilisel tasandil saab kehal aidata vabaneda raskemetallidest väga erineval moel. Ka süües teatud toituaineid.Selle jaoks on mitmeid toite ja toidulisandeid, mis puhastumisele kaasa aitavad.  

Kuid esivanematega  seotud raskemetallidest ei ole võimalik ainult füüsilisel tasandil keha puhastades vabaneda. Selleks on olemas tõhusad spetsiaalsed energeetilised kehapuhastused, milles toimub energeetiline raskemetallidest vabanemine kui ka esivanemate mõjude katkestamine. Just neid energeetilisi protsesse me sellel kursusel õpimegi.  Loe natuke pikemalt siit http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/toksiliste-raskemetallide-ja-uhendite-puhastamine-kehast/id/21

Olen valmis andma edasi oma oskusi, teadmisi ja kogemusi, kuidas on võimalik keha puhastada või toetada raskemetallide puhastumisel.

Kui sind see teema puudutab, siis oled oodatud peatselt toimuvale kursusele.
 

Kursusel :

  • tutvume tõhusate vahenditega  raskemetallide turvaliseks puhastamiseks kehast
  • puhastame keha energeetiliselt toksilistest raskemetallidest ja õpime seda tegema teistele
  • katkestame ja vabastame esivanemate mõjutused
  • räägime, kuidas ja mida süües on võimalik kehal aidata puhastuda raskemetallidest

 

Osaluspanus 65 EUR.

Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või helistades 5282331.